Spolupráce k transformaci života 

k znovuzrození

 • Chceš zažít to, jaké by to bylo, kdybys neměl svá  omezení ?
 • Chceš objevit svůj smysl života a svůj potenciál? 
 • Chceš pojmenovat, pochopit a odstranit to, co tě v životě stále drží ?
 • Chceš se postavit do své síly?
 • Chceš si začít svůj život tvořit podle svého nejvyššího potenciálu? 
 • Chceš žít v napojení a v souladu se sebou?

Pokud tyto řádky s tebou rezonují, zavři si oči. Nadechni se zhluboka, a dlouze vydechni... následně si polož tyto otázky: 

Jak by vypadal můj život, kdyby tohle bylo moji součásti? Jaké pocity při té představě prožíváš? .................  A teď ta nejdůležitější otázka: Chci žít život, který mám v současnosti?  Vyhovuje mi ? Anebo...

... přišel konečně TEN správný OKAMŽIK se rozhodnout a dovolit si spojit se se svou podstatou, najít svůj smysl života, odstranit vše nepotřebné ... naladit se na sebe, převzít zodpovědnost za svůj život a začít svůj život TVOŘIT?

A teď se v mysli rozhodni z následujících možností:

 1. Chci svůj život takový jaký je a nechci ho měnit
 2. Chci svůj život změnit, ale nejsem připraven pro to teď nic udělat
 3. Chci změnit jenom jeden problém
 4. Chci svůj život změnit, ale nevím JAK

Pokud je tvoje odpověď číslo 1 a 2 - chci poděkovat za tvůj čas a pro tento moment se spolu rozloučíme. 

Pokud je odpověď  číslo 3 -  moc ráda ti po nezávazné konzultaci navrhnu nejlepší postup zpracování tvého problému a následně ti ho pomohu odstranit (Ano úspěch záleží na klientovi)

Gratuluji !   :)

Pokud je tvoje odpověď číslo 4 - protože to je přesně ta startovací pozice pro tvůj nový život! Úžasné a moc se z tebe těším, protože mnoho lidí, k takovému bodu v životě ještě nedospělo. Teď přišel čas neztrácet čas a svůj život a ROZHODNOUT SE PRO SVOU ŽIVOTNÍ ZMĚNU :)

Ano, rozhodla jsem se! Cesta bude ještě dlouhá a už nechci promarnit další rok svého života...


Gratuluji ti k tvému možná nejdůležitějšímu rozhodnutí v živote! :)

A jestli v tobě mé řádky a mé vybrané transformační techniky souzní, nezávazně mne kontaktuj. Zavoláme si a zhruba 15min. zdarma probereme tvou situaci, budeme mít možnost se lepe poznat a zjistit tak, zda bychom vzájemně pro spolupráci vyhovovali :)   Pro svou spolupráci si klienty ráda vybírám, aby nám bylo spolu příjemně  :) CO NAŠE SPOLUPRÁCE OBNÁŠÍ, JAK PROBÍHÁ  A ZA JAKÝCH PODMÍNEK  :)


Je nezávázná!

Ano, spolupráce se mnou je nezávazná. Prosím to je důležité ! Klient neplatí nic navíc, ani dopředu a může kdykoli z jakýchkoli důvodů spolupráci ukončit.  Na spolupráci se domluvíme až po první terapii, na konci, kdy si zhodnotíme, zda by mělo smysl pokračovat dál. Ukončit však možno kdykoli. 

Proč spolupracovat?

Ano, spolupracovat jako SPOLU - PRACOVAT :)  ...tvůj život je tvoje posvátná cesta a já mohu na chvilku do něj vstoupit,  dovést tě tam kam potřebuješ, ale kráčet musíš stále sám, i když budu  vedle tebe velkou oporou. Spolu pracovat na velkém cíli, spolu vybírat s mou podporou ty nejvhodnější silné transformační techniky pro nejrychlejší a nejefektivnější posun ve tvém životě. Ano, v absolutní důvěře :), jinak by to smysl nemělo :)

Co získáš ?

 • Neplatíš nic navíc, jenom ceny podle platného ceníku
 • Platíš až po terapii/ ošetření  pokud není forma online - tam se platí před konkrétním sezením
 • Spolupráci kdykoli můžeš ukončit bez sankcí 
 • Budeme spolu tvořit tvoji transformaci krok za krokem 
 • V případe potřeby a po dohodě budeš dostávat úkoly na doma pro ještě větší efekt v mezidobí 
 • Jsem ti nápomocná a k dispozici i mezi terapiemi
 • Postupně až se naučíš spojovat se se svou podstatou, dokážeš se pak krásně rozhodovat a vybírat si, co v životě chceš a co ne
 • Naučím tě vyjímečně cenné techniky, které tě zcela ovlivní  a budeš je moci používat celý tvůj život a tvořit si ho i nadále
 • Budeme se podporovat, motivovat a sdílet své úspěchy v  FB skupině
 • Speciální přístup zaměřený na konečný cíl, ale také na pečlivou společní cestu 


Průběh spolupráce

 • Po vzájemné domluvě pro spolupráci na transformaci tvého života  si stanovíme následné pravidelné sezení podle vašich možností. Ideálně jednou za  +- 3 týdny.
 • Postupy budeme přizpůsobovat tvým aktuálním potřebám pro největší progres
 • Nejdříve odstraníme ty nejzávažnější problémy, odstraníme také vše co významně ovlivňuje vaši stagnaci
 • Následně si objasníme oblast Kdo jsem, co je mým smyslem života, jaký je můj potenciál.
 • Budeš dostávat i úkoly, které ti pomůžou se posunout ještě víc
 • V případě potřeby odebereme ještě dodatečné detaily, které brání v spojení sama se sebou
 • Ve spojení se sebou, ve své síle a ve své vizi pak můžeš lehce krok za krokem kráčet v důvěře a užívat si svůj skutečný potenciál


         To, jak dlouho táto cesta potrvá, záleží jenom na tobě :) 
Co však můžu zaručit je, že po každém setkání budeš k sobě blíž, budeš se cítit lehčeji, zavládne ti v srdci mír a tím se spustí i případné uzdravování. Postupně se naučíš rozhodovat se v souladu se sebou a přitahovat si potřebné situace, lidi, příležitosti a dokonce i "zázraky".

vaše milá zpětná vazba... 

Ahoj Ericka nasla  som si priatela a cely svoj volny cas travime spolu a zatial je to super a to ze som teraz taka stastna patri tebe a to co si so mnou urobila samozrejme. Len v tom najlepsom zmysle. Vela sa zmenilo, po fyzickej a hlavne psychickej stranke, registrujem ze som ovela kludnejsia, neriesim zbytocne veci ktore viem ze bud sa vyriesia same alebo ani nema zmysel ich riesit naucila som sa brat samu seba aka som a som za to rada, zistila som ze mam svoju hodnotu a stanovila si hranice za ktore nepojdem lebo by som robila nieco co je proti samej sebe na tuto otazku som uz trosku odpovedala v tej prvej, citim sa velmi dobre a som stastna, uzivam si kazdy den a som rada za kazdy jeden kedy sa zobudim spolupraca s tebou je lepsia nez skvela, na to ani neviem najst to spravne slovo Ziadne zlepsenie si u teba ani neviem predstacit, to co robis je uzasne a hlavne robis ludi stastnymi, je to krasne ked to clovek dokaze a zostan taka aka si, lebo si proste uzasna

Peťka 


řešili jsme partnery a vlastní hranice. Peťka má za sebou zatím 3 terapie, my však kráčíme ještě dál  :)

Vytvořte si webové stránky zdarma!