Mgr. Erika Jakerle, MBA. 

Miluji vědomou práci s podvědomím :)


Vystudovala jsem psychologii a hudební umění. Pak teprve začalo to podstatné :)

Mé následní životní zvraty mne dovedli k porozumění toho, proč mají někteří lidi problémy se vztahy, proč se někteří lidi točí stále v tom samém stále dokola, proč nedokážou změnit to co se jim v životě neustále opakuje. zjistila jsem že nemoc je způsob jak duše promlouvá skrze naše tělo a že nám chce něco říct. O co je nemoc intenzivnější, o to víc je důležité, aby jsme její zdělení pochopili.

Je nesmírně důležité pojmenovat to, co nás štve a vytáčí - a nalést v tom tajemství pro nás důležité, pochopit to zdělení, které je pro nás připraveno. Toto pochopení nás dovede ke své vlastní podstatě, ke své největší síle, která se v nás plně rozvine a zcela posune náš život na jinou úroveň.

Těmto zákonitostem se věnuji už víc ne 12 let a měla jsem možnost rozžehnout sílu, která u mnohých lidí vedla k absolutní změně - až transformaci. Základem trvalé změny je nalést příčinu a dojít k porozumění... To je ta hybná sila veškeré změny na všech úrovních bytí.

Pečlivě jsem si vybrala silně transformační techniky, vycházející od nejlepších psychologů, lékařů, či fyziků, které jsou ale uchopené s cela novým rozměrem, který nám s lehkostí a ve velmi rychlém čase pomůže k trvalým změnám až na buněčné úrovni. 

Tyto úspěšné a čím dále proto populárnější "nástroje" k opravě bloků v spolupráci s mou péči, zaměřením, důvěrným přístupem a vaši připravenosti na trvalou změnu, vám zajistí 

příležitost žít plnohodnotní život, ve kterém můžete projevit celý váš potenciál.


Jaké je mé poslání

" Zastavit se na chvíli a okusit tento svět. Být velkolepou a nádhernou bytostí, která lásku rozdává všemu čeho se jen dotkne, nebo na co pohled upře. Tvoje neskonalá láska se stane součástí ostatních lidí a v srdci jim zůstane mír a naděje. Pomůžeš lidem se zbavit svých strachů a nalést v sobě sílu (svůj střed) a pak je ponecháš osudu co vynese je do výšin. Promlouvají k tobě duše v naději k uzdravení. Ty poneseš jejich bolest a rozpouštíš v naději a jejich srdce zažehnou láskou. Jsi tu pro to, abys otevřela tento svět a přivedla ho na vyšší úroveň. Aby vše, co zapomenuté by mělo být, bylo zapomenuto. A aby vše, co má být rozpomenuto bylo rozpomenuto. A v naději, krůček za krůčkem následovali tiché volání své duše a zavázali se žít v jednotě, v sounáležitosti, v pomoci pro druhé."


Chceš taky znát své poslání či smysl života a žít s ním v souladu?...

Vytvořte si webové stránky zdarma!