Kdy nám spolupráce nebude fungovat

1. Mám problém, který nechci, ale já za to předci nemůžu...

Ano, na první pohled se to skutečně tak může zdát. A kromě toho jsme tak byli i vychovaní. Pravdou však je, že jakýkoli problém, který člověk prožívá, nám vypovídá něco zajímavého z našeho nitra, kde je uložená odpověď na všechny naše otázky. Příčiny jsou různé a někdy i zamotané a častokrát jdou až do naši minulosti. Každopádně to můžeme vyřešit jenom my sami. 

Ale jak??? Ano, když si neumíme poradit sami, zavolejme si na to odborníka :)  A pokud sedá prostor a nalezne se příčina, může započít uzdravení, nebo zcela vymazání našeho problému ze svého života, až dokonce automatická změna k tomu co je naši podstatou.

2. Uvědomuji si, že mám problém, ale nejsem ochoten pro to něco udělat, ideálně ak to vyřeší za mne někdo jiný 

Existuje zázračná jedna pilulka? Šup sem s ní :) . Ne já o ní zatím skutečně nevím. Ale nic není náhoda. Ani to, že daný problém nám ukazuje, že se vychylujeme od své podstaty, od své duše. Jak by to mohla spravit jedna zázračná pilulka? Je to jenom upozornění, že v něčem jdeme proti sobě. Ne, nikdo vás nevrátí nazpět a nikdo vás nevyléčí. Možná se dočasně stav zlepší. Ale trvalá změna přichází, až porozuměním, že jdeme špatně, že si sami děláme něco, čím si škodíme, anebo máme hluboce potlačené emoce v našem tělesném i energetickém systému. 

terapeut ZÁSADNĚ DÁVÁ PROSTOR K UZDRAVENÍ VAŠÍ SITUACE A POMÁHÁ KLIENTOVI DOJÍT AŽ K SAMOTNÉ PŘÍČINĚ! Neudělá to sám bez vaši pomoci. Jak náramné a promyšlené že to nemůže udělat za vás :)

Pokud nedostanou příležitost se ukázat a propustit je, budou nás pronásledovat celý život. jak to zjistíme? Pořád se nám něco opakuje....Co se opakuje tobě?

Co jsme ochotní udělat pro změnu v našem živote? ( Čas?, peníze?, odhodlání?rozhodnutí? Nic? ....)

...říká se, když je student připraven, správný mistr se vždy najde :)

3. Mám problém, který nechci, uvědomuji si, že je problém ve mně a v mém nadstavení, ale stále to odsouvám

Možná ještě nedozrál čas na to, to vyřešit. Vše je o prioritách. Jaký by byl však dnes tvůj život bez tvého problému? Dovolíš si to sám / sama sobě vůbec jenom představit? Co by bylo jinak?

A nebo jsme nedostáli další nebo silnější ránu, aby jsme si to jako prioritu udělali.... Popřemýšlej nad tím... 

4. Něco mně trápí a nechápu proč se to děje právě mně

Bohužel nás nikdo nevedl k porozumění toho, co se nám děje a proč. Ale odpověď je jednoduchá. Zeptejme se však jinou otázkou.... Co mi chce moje situace, nebo zdravotní problém říct, kdyby uměl mluvit? Na co mne chce upozornit? Co dělám a nechci dělat? Jak se v tom cítím?... Tam jsou všechny odpovědi. A pokud je nedokážeš nebo nechceš vnímat, nelekej se. Proto jsou tady vyškolení odborníci, kteří mají poslání pomoci nalézt vaše odpovědi :)

Vytvořte si webové stránky zdarma!